Biz Kimiz?

 23 toplam görüntüleme,  3 bugün görüntüleme

Ne yapıyoruz?

Güncel konuları daha eğlenceli ve anlaşılır bir biçimde anlatıyoruz. Öğrencilerin belirli bir konuda bilgi edinmesi sağlıyor, yazarların hazırladıkları konularda kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. İstediğiniz konu hakkında siz de yazabilirsiniz.

Nasıl bir değer? Neden Öğrenci?

Ağaç yaş iken eğilir”. Biz de bu konuyu konsept olarak benimseyip lise öğrencilerinin nasıl bir bölüm istediğini ve eğitim aldıklarında neler olabileceği konusunda bilgiler vermekte olup, onları, kendini değerleyerek çıkmalarını sağlıyoruz. Üniversite öğrencisi de araştırma yaparak hem bilgi sahibi oluyor hem de kendi bölümünde ve farklı bölümlerdeki bilgileri yorumlamayarak kendine katma değer katıyor. Kim bilir bir gün yazarlar ya da okurlarımızın arasından bir fenomen, oyuncu, eleştirmen, bilim insanı, ekonomist çıkacaktır.
Sloganımız “Gençliğe değer kat
Gençlerin okuduklarında kendilerinin olumlu yönde ilerlediklerini hissettirmek için çalışıyoruz. Çalışmalarımızı çeşitlendirme, etki gücü yükseltme ve daha doğru değer üretmemizi sağlamak için aramıza katılırsan çok mutlu oluruz. Fikirleri oldukça önemsiyoruz, okuduğun yazıların dışında bize vermek istediğin bir fikrin varsa bunu duymak isteriz. Takım arkadaşımız olmak istersen linke tıklayıp, aramıza katılmak için başvuruda bulunabilirsin.
“Buralar dutlukken yerinizi alın.”

Başa dön
%d blogcu bunu beğendi: